KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

BANERY Reklamowe - oczkowane, zwijane do kasety, standy

W kategorii Banery oferujemy produkty z branży reklamy zewnętrznej i wewnętrznej. To doskonałe uzupełnienie naszej głównej oferty gadżetów reklamowych z indywidualnym nadrukiem promocyjnym.

Nasze banery są wysokiej jakości, wykonane z materiałów powlekanych, które posiadają wzmocnione brzegi oraz oczka co 50 cm. Dzięki temu są nie tylko trwałe, ale także łatwe w montażu.

Co jeszcze warto wiedzieć o naszych bannerach?

Odporność na światło:

Druk na banerach jest odporny na działanie promieni słonecznych, dzięki czemu zachowują swoje piękno przez wiele sezonów.
Idealne dla przedszkoli i firm: Nasze banery są doskonałym rozwiązaniem dla przedszkoli, które chcą promować swoje usługi na zewnątrz. Baner będzie im służył przez wiele lat, a nie tylko jeden sezon.

Projekt graficzny GRATIS:

Nie musisz martwić się o projekt graficzny! Oferujemy Ci bezpłatne opracowanie projektu, aby Twój baner był idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Kalkulator cen:

Chcesz sprawdzić cenę dla konkretnej ilości? Kliknij w ikonę KALKULATORA przy produkcie i oblicz różnicę – czy opłaca Ci się zamówić 1 sztukę czy więcej. To proste!

Zapraszamy do odkrycia naszych niepowtarzalnych banerów reklamowych. Wybierz jakość i trwałość – wybierz NETRĘ!

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120