KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Plecaki w formie worka szkolnego na buty strój sportowy na ręcznik basenowy na fitness rower z komorą dodatkami odblaskowymi z bawełny z dodatkiem korka skóry taśm wzmacniających dla dzieci składane w kształt zwierzaczka

Klasyczna kategoria produktów użytku szkolnego, czyli worki na buty, ręcznik, strój sportowy lub inne artykuły drobne. Plecaki w formie worka szkolnego najczęściej używane są na buty zamienne, strój sportowy lub na ręcznik basenowy na fitness. Dla aktywnych taki plecak niezbędny jest na rower, bo posiada jedna komorę oraz niezbędne dodatki odblaskowe. Worki wykonane są z bawełny, poliesteru o różnej gramaturze. W przypadku worka bawełnianego najtańszą opcją jest 100g/m, natomiast w przypadku poliestru 190T. Mamy modele z dodatkiem korka lub bardziej ekskluzywne ze skóry, które posiadają taśmy wzmacniające. Modele skierowane dla dzieci składane są w kształt zwierzaczka, co dodaje atrakcyjności takiemu produktowi reklamowemu.
Aby określić czy Twój budżet reklamowy obejmie taką kampanię zalecamy wykorzystać u nas kalkulację ON-LINE. Skorzystaj z ikony kalkulatora - kliknij przy wybranym produkcie. Podaj ilość w polu czy produkcie ze wspomnianym opisem ILOŚĆ. Wybierz miejsce nadruku wraz z kolorami. I gotowe. Wszystko możesz zapisać w formacie PDF lub EML. Ikony z tymi formatami znajdują się po PRAWEJ stronie w dolnej części ekranu. Zapraszamy.

0.39 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120