KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Kubki z nadrukiem promocyjnym ceramiczne, porcelanowe szkliwione na połysk lub mat, szklane jedno i wielokolorowe

CERAMIKA Reklamowa - KUBEK to produkty ceramiczne, które są nieodzownym elementem codziennego dnia w pracy, w domu czy w szkole dodatkowo z nadrukiem reklamowym według indywidualnego projektu.
Produkty z grupy ceramiki reklamowej są używane biurze, domu i oczywiście w restauracjach, czyli możemy powiedzieć, że CERAMIKA Reklamowa to najpopularniejszym gadżetem upominkowym, ze względu na swoją niewątpliwą użytkowość.
Otóż te produkty łączą ze sobą kilka bardzo istotnych funkcji. Z konieczności cieszą się niezmierną popularnością i swą rewelacyjnym nośnikiem Twojej reklamy, hasła marketingowego lub po prostu danych teleadresowych.
Każdy z nas ma inne potrzeby pod względem formy koloru i treści.
Jeden używa mega wielkiego kubka inny zaś subtelnej filiżanki. Niektórzy potrzebują mieć zawsze ciepły napój pod ręką i to tego najlepszy jest kubek termiczny. Krótko mówiąc kubek to produkt codziennego użytku, wystarczy dodać do tego Twoje logo lub hasło reklamowe i klasyczny kubek z naszej szafki kuchennej staje się pożądanym upominkiem reklamowym, które jest doskonałym narzędziem wykorzystywanym w relacjach z klientem. Po darowując swój kubek reklamujący Twoją firmę w sposób naturalny budujesz pozytywne skojarzenia z marką. Taki upominek firmowy to w relacji z klientem jeden z elementów układanki w budowaniu lojalności ze swoim klientem.
W ofercie firmy NETRA Reklama z Jaworza k/Bielsko-Biała na naszej stronie netra.pl mamy klasyczne kubki w kształcie walca lub w kształcie stożka. Walce to kształt prostego klocka dodatkowo z uchem o różnych kombinacjach kształtowych. Natomiast kubki w kształcie stożka do modele o zwężanych ściankach w różnych kombinacjach estetycznych. O uchu w kształcie łezki, łabędzia bądź masywnej pętelki, ale też maleńkiego kółka.
Model, który się przyjął to znaczy że jego kształt został bardzo polubiony przez użytkowników występuje w wielu odsłonach kolorystycznych. Dobrym przykładem jest model HANDY. Niby klasyka, niby męski fason buncloka, a okazał się doskonałym modelem dla Pań, dzieci i młodzieży studenckiej.
Zatem mamy modele w wielu wersjach kolorystycznych.
Mimo ogromnej różnorodności produktów oraz ilości modeli oferowanych na naszej stronie NETRA.pl polecamy naszą wyszukiwarkę z ikoną LUPKI. Dzięki tak zaawansowanej wyszukiwarce bez kłopotu znajdziesz potrzebny oraz zaspokajający Twoje oczekiwania produkt.
Zatem przypominamy, że przy każdym produkcie są szczegóły dotyczące tak istotnych informacji jak krótki, często poetycki opis, wymiary takie jak wysokość pojemność i średnica, rodzaj materiału, dostępna kolorystyka oraz najważniejsze stany magazynowe aktualizowane kilka razy w ciągu dnia. Nasz łatwy w obsłudze kalkulator cen on-line umożliwia wycenę produktów bezpośrednio na naszej stronie wraz z możliwością zapisania w/w obliczeń w dwóch formatach PDF oraz do edycji w EMLu.
Zapraszamy do sprawdzenia kosztów gadżetu reklamowego wraz z indywidualnym znakowaniem.
WAŻNE filiżankę znakujemy albo od lewego ucha, od prawego ucha, naprzeciwko ucha lub wokół, czyli od ucha do ucha.

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120