KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

DOM KUCHNIA GRILL i OGRÓD to obszerna oferta produktów do domu ale również biuro i szkoły

Kategoria DOM KUCHNIA GRILL i OGRÓD zawiera szereg produktów. Jest bardzo obszerna pod względem funkcjonalności produktu, zakresu cenowego, kolorystyki danego modelu. Ilość produktów pokrywa się z ilością funkcji w domu, ale i w ogrodzie.
Oferta dotyczy produktów używanych wewnątrz, ale i na zewnątrz domu. Przekrój produktów jest szeroki. Są tu pojemniki śniadaniowe i torby termiczne. Wszelkiego rodzaju niezbędniki dla grillujących, w tym otwieracze :-), naczynia plastikowe oraz bidony, kubki, butelki. Artykułu pielęgnacyjne, rozpylacze i wiatraczki podręczne też tutaj znajdziesz. Okulary słoneczne na piknik i koce i gry nie tylko w terenie. Produkty ułatwiające prace w ogrodzie.
Nie sposób jest dokładnie wymienić wszystkich rodzajów artykułów znajdujących się w tej kategorii, zatem proponujemy zacząć klikaj na własną rękę i życzymy udanych łowów.
W poszukiwaniach idealnego produkt pod nadruk firmowy zdecydowanie pomaże Państwu nasz sklep internetowy pod adresem NETRA.pl. Tutaj jest szybka możliwość wybrać model, który spełnia oczekiwania Waszej marki. Przygotować kalkulację ON-LINE w celu weryfikacji kosztów pod względem ilości koloru nadruku wybranego modelu i co najistotniejsze pod względem obszarem zdobienia, Dostępność na magazynie na dzień dzisiejszy tylko u nasz on-line. Oraz co najważniejsze nasz łatwy w obsłudze kalkulator cen on-line umożliwia wycenę produktów bezpośrednio na naszej stronie wraz z możliwością zapisania obliczeń w dwóch formatach PDF oraz do edycji w EMLu.
Zapraszamy do sprawdzenia kosztów gadżetu reklamowego wraz z indywidualnym znakowaniem.

Produkty z kategorii DOM KUCHNIA GRILL i OGRÓD z nadrukiem firmowym łączą ze sobą kilka bardzo istotnych funkcji. Z konieczności cieszą się niezmierną popularnością i swą rewelacyjnym nośnikiem Twojej reklamy, hasła marketingowego lub po prostu danych teleadresowych.
Każdy z nas ma inne potrzeby pod względem formy koloru i treści oraz funkcjonalności. Jedni chcą klasyczne modele, inni praktyczne, ale my łączymy to w jedną całość wraz z opatrzeniem produktu nadrukiem promocyjnym.
Polecamy do korzystania z tego rodzaju promocji.
Wszystkie produkty z tej kategorii to niezbędne artykuły użytku codziennego dla gości, kontrahentów oraz samych pracowników biurowych, a dla firmy fantastyczny nośnik reklamy w środowisku Twojego klienta.

Zgłoś się do nas pod infolinię 0-801-022-192, NETRA.pl

0.85 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120