KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

KARTECZKI to biurowy pomocnik w codziennych obowiązkach w formie notesu i memo sticków itd.

W kategorii KARTECZKI są tu produkty niezbędne lub przynajmniej dość przydatne do notowania codziennych sprawunków.
Mamy tutaj produkty pod nadruk reklamowy wykonane z ekologicznego papieru, ale także kolorowego papieru, barwionego papieru i laminowanego.
Produkty są wykonane również z tworzywa sztucznego typu ABS polipropylen. Szczegóły opisujące materiał konkretnego produktu znajdują się w karcie produktu, czyli wybierz produkt KLIKNIJ ikonę kalkulatora. Wówczas po kliknięciu przechodzisz do produktu z pełnym opisem jego specyfikacji. Podajemy informację takie jak wymiary, orientacyjna waga, kolory i szczegółowy opis.
Produktu z tej kategorii to jedne z podstawowych elementów wyposażenia biura w materiały biurowe. W przypadku realizacji towaru wraz z nadrukiem zwykłe karteczki z okładką stają się nośnikiem reklamy lub praktyczna wizytówką.
W kampanii promocyjnej karteczki z nadrukiem mogą być elementem promocji w formie gadżetu reklamowego z monochromatycznym lub wielokolorowym hasłem reklamującym firmę.
Przypominamy, że przy każdym produkcie są szczegóły dotyczące tak istotnych informacji jak krótki opis, podstawowe wymiary takie jak szerokość i długość, rodzaj materiału, dostępne opcje dodatków oraz najważniejsze cena dla konkretnego przedziału ilościowego. Wszystko to dzięki łatwemu w obsłudze kalkulatorowi cen on-line, który umożliwia wycenę produktów bezpośrednio na naszej stronie NETRA.pl wraz z możliwością zapisania w/w obliczeń w dwóch formatach PDF oraz do edycji w EMLu.
Zapraszamy do sprawdzenia kosztów gadżetu reklamowego wraz z indywidualnym znakowaniem.

30.09 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

0.43 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120