KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Notes zeszyt notatnik w sztywnej oprawie wykonany z tektury eko recyklingu skóry zawsze z gumką dobraną kolorystycznie do towaru

Kategoria NOTESY Z GUMKĄ zawiera wyselekcjonowane modele wszelkiego rodzaju notatnik, notesy, zeszyty, notesik, plik karteczek w kolorowej okładce lub po prostu z klejonym grzbietem od góry wraz z kolorową gumką, czyli elastyczną opaską zakładaną na notes pionowo lub poziomo albo na jedne z rogów - wszystko zależy od danego modelu. Okładki notatników najczęściej są sztywne, ale wersja z miękką okładką też występuje. Trochę rzadziej spotykana, ale jest. Tak jak już informowaliśmy kartki w notatniku zszywane lub klejone. Notes zeszyt notatnik w sztywnej oprawie wykonany z tektury eko recyklingu skóry zawsze z gumką dobraną kolorystycznie do towaru najczęściej służy do tego samego, czyli do zapisywania notatek, ale znamy przypadki robienia z takich karteczek genialnego origami lub po prostu samolociku.
Zapraszamy do wyboru modelu - potem wybierz ilość jaka Cię interesuje, potem z roletki opcję zdobienia chyba, że chcesz towar prosto z pułki bez indywidualnego nadruku?
Szczegóły po kliknięciu w obrazek kalkulatora.

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120