KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Kategorie gadżetów reklamowych z wcześniejszych wersji strony www.netra.pl

Stare kategorie to miejsce, gdzie są towaru z naszego importu, który były sklasyfikowane według naszych starych parametrów.
Obecnie bardzo intensywnie trwają prace nad stroną, by poprawić jej funkcjonalność.
Większość funkcji strony została już uruchomiona, ale cały czas podnosimy poprzeczkę mając na uwadze łatwość w obsłudze i przejrzystość usług, miejsc nadruku oraz opcji według różnych technik znakowaniu w oparciu o maksymalne pole zdobienia dla każdego produktu.
Aktualnie wprowadzamy poprawki wyświetlania informacji o produkcie oraz elementy związane z ergonomią użytkowania. Przypominamy, że przy każdym produkcie jest ikona/rysunek KALKULATORA. Klikając w kalkulator użytkownik naszej strony NETRA.pl przechodzi do karty produktu, gdzie jest pełna specyfikacji towaru. Jest krótki i treściwy opis produktu, jego wymiary. Po lewej stronie informacja o aktualnych STANACH MAGAZYNOWYCH według kolorów.
Wyszukiwanie produktów działa prawidłowo, ale pamiętaj, że aby znaleźć jak najwięcej produktów wpisz ogólne zapytanie typu TORB, a nie koniecznie torba, litera a TORB(a) może zmniejszyć ilość rekordów w wyszukiwaniu.
Produkty w większości zostały już zaktualizowane, aktualizowane są na bieżąco codziennie.
Zapraszamy do obliczania ceny gadżetów reklamowych z usługami dodatkowymi, a te obliczenia możesz zapisać w formacie EML lub PDF. Wspomniane ikony sa po prawej stronie na dole ekranu.

1.81 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120