KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

SMYCZE zakończone karabińczykiem lub w wersji z uchwytem na identyfikator, z końcówką do telefonu, ze złączką lub bezpiecznikiem - PRODUKCJA lub nadruk na gotowej smyczy.

W kategorii SMYCZE mamy szeroka gamę klasycznych smyczy do identyfikatorów w wielu nietypowych wariacjach. Szerokość smyczy najszersze to 30mm 25mm 20mm 15mm 10mm najcieńsze to 5mm. Najpopularniejsza metoda zdobienia na taśmie to druk sublimacyjny w opcji zdobienia jednostronnego lub dwustronnego. Dowolna ilość kolorów na całej długości smyczy (nadruk może być dwustronnie różny). Ilość kolorów nie ma wpływu na cenę i to jest duży atut, bo drukujemy nawet zdjęcia. Różne rodzaje końcówek typu złączka, uchwyt na komórkę, karabińczyk typu rybka, oraz wszystkie wymienione elementy razem. Albo smycze z elementami odblaskowymi w bogatej kolorystyce smyczy do wyboru.
Smycz bez względu na wyposażenie klasyczny karabińczyk typu rybka czy jakieś dodatkowe opcje typu złączki uchwyty na telefon to zawsze jest podstawowy element wyposażenia pracownika w firmie, gdzie wymagane są identyfikatory.
Aby wykorzystać te praktyczny produkt, w którym jest potencjał reklamowy musisz wiedzieć jaki rodzaj smyczy najbardziej pasuje do Twojej firmy. Czy ma to być najszerszy model = 3cm, czy najpopularniejszy = 2cm, czy najcieńszy prawie niewidoczny = 1cm. Twoja firma chce by smycz wyróżniała się po godzinach pracy, czy pracownik z takim gadżetem na szyi powinien być dobrze postrzegany czy raczej się nie wyróżniać?
Na te i więcej pytań znajdziesz odpowiedź na naszej stronie internetowej NETRA.pl.
Pod górna belką przy polu z lupką masz możliwość wyszukania rodzaju smycz. Wpisz w polu szukać SMYCZ. Potem wybierz sposób sortowania, po nazwie, po cenie inny? Wybierz model, który Ci najbardziej odpowiada. Kliknij w ikonę/obrazek/rysunek KALKULATORA. Wówczas możesz przygotować kalkulację ON-LINE w celu weryfikacji kosztów pod względem ilości koloru nadruku wybranego modelu i co najistotniejsze pod względem obszarem zdobienia. Przy smyczach z nadrukiem SUBLIMACYJNYM ilość kolorów nie ma wpływu na cenę.
Obliczenia zapisz je w dwóch formatach PDF oraz do edycji w EMLu.

0.77 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120