KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Gry logiczne to gry zespołowe układanki łamigłówki i karty

Produkty z kategorii DOM KUCHNIA GRILL i OGRÓD z nadrukiem firmowym łączą ze sobą kilka bardzo istotnych funkcji. Z konieczności cieszą się niezmierną popularnością i swą rewelacyjnym nośnikiem Twojej reklamy, hasła marketingowego lub po prostu danych teleadresowych.
Każdy z nas ma inne potrzeby pod względem formy koloru i treści oraz funkcjonalności. Jedni chcą klasyczne modele, inni praktyczne, ale my łączymy to w jedną całość wraz z opatrzeniem produktu nadrukiem promocyjnym.
Polecamy do korzystania z tego rodzaju promocji.
Wszystkie produkty z tej kategorii to niezbędne artykuły użytku codziennego dla gości, kontrahentów oraz samych pracowników biurowych, a dla firmy fantastyczny nośnik reklamy w środowisku Twojego klienta.
Kategorii rozrywki przygotowana z myślą o każdej grypie wiekowej. W ofercie NETRA.pl mamy gry zespołowe, planszowe, TYLKO dla dorosłych, układanki logiczne wykonane z klasycznych materiałów i z ekologicznych oraz z recyklingu lub drewna naturalnego. Produkty występują w zestawach, w etui jednostkowych lub bez opakowania, są pakowane w karton zbiorczy. Na naszej stronie samodzielnie każdy zainteresowany może sprawdzić zakres cenowy w oparciu o nakład, czyli ilość wybranego produktów. Mamy możliwość miksowania kolorystycznego w obrębie jednego modelu. Przy każdym produkcie są do wyboru miejsca, na których wykonujemy znakowanie w odpowiednich technikach w zależności od produktu. Technologocznie poszliśmy dalej i mamy też w graficzny sposób pokazane maksymalne pole zadruku na wybranym produkcie.
Zapraszamy do tej kategorii w celu rozpoznania naszych produktów pod względem dostępności, kolorystyki, wymiarów i pola zdobienia.
Kolorystyka, wymiar oraz szczegółowy opis podany jest przy każdym produkcie po kliknięciu w ikonę kalkulatora.
Aby sprawdzić wstępne koszty związane ze znakowanie produktu, który ma się stać Waszym gadżetem promocyjnym polecamy, tak zdecydowanie polecamy wykonać kalkulację ON_LINE na naszej stronie netra.pl. A jak to krótka instrukcja poniżej w treści:
A. Wybierz produkt który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom, pamiętaj o potrzebach użytkownika oraz funkcjonalności upominku reklamowego z brandingiem firmowym. Szukaj to pole z ikoną LUPKI - wpisz słowo np. plecak lub wybierz produkt z tej kategorii.
B. Kliknij myszą w obrazek kalkulatora przy konkretnym produkcie.
C. Zostaniesz przekierowany do produktu, gdzie znajdują się szczegółowe informacje takie jak wymiary, kolory i opisu materiały dodatków ilości kieszenie. Po lewej stronie ekranu znajdują się informacje o dostępności produktów z podziałem na kolory.
D. Wpisz ilość jaką chcesz zamówić, wybierz opcję zdobienia (przy produkcie jest roletka wyboru).
E. Po prawej stronie na dole ekranu - to co zostało skalkulowane możesz zapisać w dwóch formatach jako EML (wiadomość mailowa) lub w formacie PDF z linkiem do tej konkretnej kalkulacji.
Zapraszamy do testowania!
Jakby nasza pomoc była niezbędna zapraszamy do dzwonienia ;-). Pracujemy od poniedziałku do piątku od godziny 8 do godziny 16.
Infolinia 0-801-022-192, NETRA.pl

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120