KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Koncertowe zapalniczki krzesiwowe lub piezzo elektryczne na benzynę domowe świeczki aromatyczne łazienkowe i LED bezpieczne do sypialni lampiony kominkowe ogrodowe piknikowe światełka kolorowe

Kategoria ZAPALNICZKI ŚWIECZKI pełna jest produktów reklamowych takich jak koncertowe zapalniczki na benzynę, czyli takie klasyczne ZIPPO lub zapalniczka krzesiwowa, czyli z mechanizmem iskrownika oraz kamienia krzesiwowego pocieranego przez kciuk tworząc iskrę. Lub zapalniczki piezzo elektryczne z blokadą bezpieczeństwa przed dziećmi, czyli musisz nacisnąć spust co najmniej dwa razy. Posiadamy domowe świeczki aromatyczne kapitalny dodatek do łazienkowego domowego indywidualnego bo Twojego Spa. Nowoczesna wersja świeczki z diodą LED w woskowej obudowie. Takie rozwiązanie to bezpieczne światło do sypialnianych potrzeb. Lampiony kominkowe w pięknej obuwiowe. Ogrodowe lub piknikowe do parku światełka kolorowe. Wszystko do wyboru pod względem Twoich potrzeb, gustu i budżetu.
Wybierz model, użyj myszki i kliknij w obrazek kalkulatora. Wpisz ilość jaką chciałbyś zamówić, wybierz miejsce nadruku wraz z ilością kolorów. Teraz ENTER i masz podany koszt całkowity Twojego zamówienia. Zapisz - guziki na dole ekranu po prawej stronie. Wtedy nic Ci nie ucieknie, a gadżet reklamowy wybierzesz sam sprawdzając koszty. Zapraszamy.

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120