KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

POJEMNIKI na biurko pudełka lub organizatory i piórniki

Skoro jesteś świadomy tego, że najpopularniejszym gadżetem upominkowym jest wszelkiego rodzaju produkt biurowego użytku opatrzony logiem firmowym. To doskonale wiesz, że klasyczny produkt biurowy z nadrukiem staje się samoistnym nośnikiem reklamy!
W biurze produkt codziennego użytku to długopis, ale czy na pewno ma leżeć porzucony na biurku?
Trafną odpowiedź jest NIE. Zatem polecamy pojemniki na biurko z Twoimi danymi teleadresowymi lub nadrukiem firmowym, bądź hasłem reklamowym. Taki pojemnik z marszu staje się elementem promocyjnym marki oraz wzmacnia znajomość produktu i dostawcy w oczach odbiorcy - klienta. Klasyczny pojemnik z danymi teleadresowymi stanie się elementem biura Twojego klienta.

W kategorii artykuły biurowe mamy ważną podkategorię POJEMNIKI na biurko.
W zakładce POJEMNIKI na biurko są artykuły nie tylko organizujące nam porządek na biurku, typu pojemniki na karteczki do podręcznych notatek, mamy również w ofercie piękne piórniki dla osób uczących się.
Postanowiliśmy też zawrzeć tu także podstawowymi artykuły biurowe takie jak długopisy z dodatkową funkcją touch pena, czy taki długopis zawiera końcówkę ułatwiająca korzystanie z ekranów dotykowych bez zostawiana swoich odcisków.
Znajdziecie tu również kredki, bo jak funkcjonować bez piszących kolorowych artykułów. Kredki są częścią piórników, ale również zestawów biurowych z notesem w komplecie.
Zapraszamy do sprawdzenia tej kategorii.
Dodatkowo zaznaczamy, że przy każdym produkcie można wykonać kalkulację ON-LINE wraz ze znakowaniem z podziałem na metody zdobienia. Podczas przygotowywania kalkulacji uwzględnione jest maksymalne pole zdobienia danego produktu. Podajemy również dokładne miejsce wykonywania nadruku bądź graweru, ale także tłoczenia. Metoda zdobienia zależy od rodzaju materiały, z którego jest wykonany konkretny produkt.

W swojej ofercie zebraliśmy artykuły biurowe sprawdzonych producentów oraz mamy import dalekowschodni, ale i ofertę z naszej rodzimej produkcji europejskiej.

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120