KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Pojemniki na tabletki bandany frotki na głowę i rękę maty do ćwiczeń jogi (nie miśka) lornetki krokomierze i standardowe kompasy lupy w zestawie i lusterka podręczne i szok- skarbonki?

Doskonałym i pozytywnym skojarzeniem dla każdej branży sa produkty z grupy kompasy, lornetki i lupy. Te produkty kojarzą się z dalekowzrocznym spojrzeniem w przyszłość.
Bogata oferta wszelkiego rodzaju kompasów szkieł powiększających lupek lup wbudowanych w linijkę, która jest również idealna zakładka do książki. Jak kompasy to i produkty związane z ruchem, ćwiczeniami, czyli maty do jogi gumy rozciągające z miejscem pod nadruk w 1 kolorze lub z możliwością wielokolorowego nadruku UV CMYK. To fantastyczny gadżet promujący firmę, która planuje lub już się prężnie rozwija.
W tej kategorii mamy też ręczniki do fitnessu, ale i zestawy do relaksu spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ręczniki z sublimacją dają prawie jeden metr bieżący użytkowej reklamy. A z kolei płatki mydlane wraz z lusterkiem to relaksujące skojarzenie o każdej porze dnia. Bardzo ważnym gadżetem jest maseczka do sztucznego oddychania w praktycznym etui i co najważniejsze w formie breloka. Taki gadżet reklamowy to nie zwykły drobiazg, ale funkcjonalny produkt promujący odpowiedzialna firmę bez względu na branżę. Księgowy wręczający taki upominek swojemu klientowi podkreśla troskę o każdą chwilę. A adres na tym produkcie przypomina o kontakcie w gąszczu zawiłych przepisów podatkowych :-) Natomiast jak biegasz - zabierz ten produkt ze sobą dodaj nadruk i już masz istotny produkt reklamowy spełniający funkcje reklamy i podnoszący bezpieczeństwo w każdej chwili, gdy zachodzi taka potrzeba. Sprzęty fitness, wagi kuchenne i łazienkowe, ale i podróżne, zestawy z bluetooth też tu znajdziesz. Eleganckie zestawy do manicure w etui lub jako brelok, bogato wyposażone w kilka nożyczek i cążków lub w podstawowej wersji. Polecamy klikać i wybierać, a potem kalkulować ON-LINE.
A jak to krótka instrukcja poniżej w treści:
A. Wybierz produkt który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom, pamiętaj o potrzebach użytkownika oraz funkcjonalności upominku reklamowego z brandingiem firmowym. Szukaj to pole z ikoną LUPKI - wpisz słowo np. plecak lub wybierz produkt z tej kategorii.
B. Kliknij myszą w obrazek kalkulatora przy konkretnym produkcie.
C. Zostaniesz przekierowany do produktu, gdzie znajdują się szczegółowe informacje takie jak wymiary, kolory i opisu materiały dodatków ilości kieszenie. Po lewej stronie ekranu znajdują się informacje o dostępności produktów z podziałem na kolory.
D. Wpisz ilość jaką chcesz zamówić, wybierz opcję zdobienia (przy produkcie jest roletka wyboru).
E. Po prawej stronie na dole ekranu - to co zostało skalkulowane możesz zapisać w dwóch formatach jako EML (wiadomość mailowa) lub w formacie PDF z linkiem do tej konkretnej kalkulacji.
Zapraszamy i przypominamy, że firma NETRA Reklama projekty przygotowujemy GRATIS w ramach realizacji zamówienia.

0.55 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

1.08 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120