KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Parasole typu laska z prostą lub zagięta rączką z drewna lub miękka EVA z czaszą wielopanelową ze stelażem wiatroodpornym z włókna szklanego lub bez tego

Kategoria PARASOLE WIATROODPORNE GOLFOWE zawiera model, które nie mają czasz składanych sekwencyjnie. Są tu parasole typu laska, czyli po złożeniu i spięciu czaszy tworzą prostą lub zagięta rączką. Mamy modele z drewnianą lub miękka EVA z czaszą wielopanelową ze stelażem wiatroodpornym z włókna szklanego lub bez tego. Najpopularniejsze modele są 8-panelowe, ale nie tylko takie możemy zaoferować. 16-paneli też proponujemy. Czasza jednokolorowa lub wielokolorowa. Z elementami odblaskowymi lub obszyte kontrastową lamówką wokół czaszy. Każdy bryt może mieć inny kolor lub nawet inny nadruk. Oferta w firmie NETRA.pl jest niezwykle bogata, a możliwośc kalkulacji nadruku dla danej ilości parasoli pozwala naszym obecnym i przyszłym klientom zorientować się w kosztach takiej kampanii reklamowej swojej formy.
Zatem zapraszamy do kalkulacji ON-LINE bezpośrednio na naszej stronie NETRA.pl.
Przy każdym produkcie jest ikonka KALKULATORA.
Kliknij w nią, wybierz ilość, miejsce nadruku, ile kolorów ma Twoje logi i już jesteś gotowy na koszty związane z zamówieniem.
Całe obliczenia zapisz korzystając z kolejnych ikonek znajdujących się po prawej stronie ekranu. Mamy dwa formaty zapisu - klasyczny PDF lub EML, który możesz modyfikować - dodawać treść.
Nie zapomnij sprawdzić dostępności danego gadżetu - nasze stany magazynowe znajdują się po LEWEJ stronie ekranu.
Zapraszamy!

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120