KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

SUBLIMACJA 25mm to smycze z nadrukiem w pełnym kolorze z jednej lub z dwóch stron, czyli awersie i/lub rewersie

W kategorii SMYCZE SUBLIMACJA 25mm mamy smycze z nadruku w pełnym kolorze, na z jednej lub z dwóch stron, czyli awersie i/lub rewersie. Dokładniej rzecz ujmując to drukujemy na płaskiej ZAWSZE białej taśmie poliestrowej, a potem zszywamy dodając odpowiednie wykończenia typu karabińczyk, złączka uchwyt do komórki itd.
Smycz ma szerokość 2,5cm, czyli 25mm z różnymi elementami, które łączyć ze sobą w dowolnym zestawieniu. Szczegółowy opis dotyczący wyposażenia smyczy w elementy dodatkowe znajduje się przy każdym produkcie. W celu sprawdzenia ceny oraz dokładnego opisu kliknij w ikonę obrazka kalkulatora. W karcie produktu można wykonać kalkulację on-line. Ceny zmieniają się w zależności od przedziału ilościowego produktu. Im większa ilość, tym niższa cena jednostkowa towaru z indywidualnym nadrukiem. W przypadku druku sublimacyjnego na smyczach ilość kolorów nie ma wpływu na cenę. Jako producent smyczy reklamowych mamy modele występujące w wersji druku jednostronnego, gdzie rewers=lewa strona smyczy pozostaje biała, albo w wersji z drukiem dwustronnym, gdzie cała powierzchnia jest zadrukowana. Możliwość druku dwustronnie różnego to kolejny atut tego produktu. Na awersji mamy kolorowe zdjęcia, a na rewersie może być adres strona internatowa i inne dane teleadresowe. Lub w odwrotnej kombinacji. Ważne jest, że cała powierzchnia, czyli 1 metr bieżący (mb) jest zadrukowana według indywidualnego projektu Klient. Projektu firma NETRA Reklama na wszystkich modelach smyczy wykonuje GRATIS.
Mamy możliwości druku dowolnego zdjęcia wielokolorowego, budynki powiatów, urzędów, szkół. Realizujemy smycze dla wszystkich instytucji państwowych oraz szkół prywatnych i szkół społecznych. Dla wszystkich wymienionych instytucji możemy
wykorzystać smycz, ponieważ jest to idealny nośnik reklamy promujący dany program edukacyjny lub informujący o wdrożeniach nowych ustaw itd. Każda branża używa smyczy ze względów praktycznych bądź wymogów dotyczących pracowników, którzy muszą mieć ze sobą identyfikatory lub inny rodzaj przepustki. Znakomite możliwości projektowe to wyróżnia ten produkt na przykład z grupy klasycznego długopisu, a przedział cenowy jest ten sam. Jedynym ograniczeniem jest szerokość. Długość jest zaskakująca, bo to 1mb (jeden metr bieżący, czyli 100cm o szerokości 2,5cm) w jednym produkcie!

Smycze reklamowe to produkty wielorazowego użytku i dość długowiecznego dodatkowo wielokolorowy.
Smycz po złożeniu/zszyciu ma +- 50cm. Smycz może być zakończona klasycznym karabińczykiem typu rybka, ale nie wszystkie modele. Niektóre mają końcówkę do telefonów komórkowych dodatkowo w wersji ze złączką, z uchwytem na identyfikator. Możliwości jest wiele. Wszystkie w obrębie szerokości 2,5cm są właśnie w tej kategorii.
Przy kampanii promocyjnej smycz jest niewątpliwie trafnym rozwiązaniem pod względem możliwości projektowych, oraz ze względu na przystępną cenę.
W sprawie kontaktu prosimy o e-mail na adres info@netra.pl lub telefon na infolinie 801-022-192, stacjonarny 33/812-56-17.

Przypominamy, że przy każdym produkcie są szczegóły dotyczące tak istotnych informacji jak krótki opis, podstawowe wymiary takie jak szerokość i długość, rodzaj materiału, dostępne opcje dodatków oraz najważniejsze cena dla konkretnego przedziału ilościowego. Wszystko to dzięki łatwemu w obsłudze kalkulatorowi cen on-line, który umożliwia wycenę produktów bezpośrednio na naszej stronie NETRA.pl wraz z możliwością zapisania w/w obliczeń w dwóch formatach PDF oraz do edycji w EMLu.
Zapraszamy do sprawdzenia kosztów gadżetu reklamowego wraz z indywidualnym znakowaniem.

OPCJE dla smyczy:
1. uchwyt na komórkę, 1-stronnie, full kolor
2. karabińczyk, 1-stronnie, full kolor
3. uchwyt na komórkę, 2-stronnie, full kolor
4. karabińczyk, uchwyt na komórkę, 1-stronnie, full kolor
5. złączka, uchwyt na komórkę, 1-stronnie, full kolor
6. złączka, uchwyt na komórkę, 2-stronnie, full kolor
7. karabińczyk, złączka, 1-stronnie, full kolor
8. karabińczyk, uchwyt na komórkę, 2-stronnie, full kolor
9. złączka, uchwyt na komórkę, 2-stronnie, full kolor
10. karabińczyk, złączka, 2-stronnie, full kolor
11. karabińczyk, złączka, uchwyt na komórkę, 1-stronnie, full kolor
12. karabińczyk, złączka, uchwyt na komórkę, 2-stronnie, full kolor
Powyższe opcje są wg kolejności cenowej.
Która opcje Państwo wybierają?

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120