KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Teczka organizer notes zeszyt z dodatkiem notatnik z papieru lny skóry filcu PCV na zamek błyskawiczny przygotowany na zdobienie - tłoczenie grawereowanie drukowanie

Kategoria NOTESY PORTFOLIO zawiera wyselekcjonowane produkty z dodatkową funkcją. Są tu modele nie tylko służące jako notatniki, notesy lub zeszyty, ale posiadające dodatkowe funkcje. Najczęściej są w okładce z dodatkowymi kieszeniami płaskimi, zawierają ring, czyli praktyczna możliwość wypinania i dopinania kartek po przedziurkowaniu. Mamy ringi na 2, 4 uchwyty lub więcej. Szczegóły są zawsze przy opisie konkretnego modelu. Notesy PORTFOLIO są w formie teczki zamykanej na zamek lub elastyczną gumkę. Teczka wyposażona z notatnikiem w karki gładkie lub linie albo kratkę, występują też w nielicznych modelach kartki w kropki. Organizer z wypinanym kalkulatorem i długopisem albo miejscem na pamięć USB. Klasyczne notesy typu zeszyt w okładce z raczka na grzbiecie albo z dodatkiem notatnik z ekopapieru. Okładka może być z lnu skóry filcu PCV zamykana na zamek błyskawiczny. Powierzchnia okładki przygotowana jest pod zdobienie tłoczeniem lub grawereowaniem albo klasycznym drukowaniem w kolorze.
Wszystkie wyżej podane szczegóły do sprawdzenia w oparciu o kalkulację ON_LINE na naszej stronie internetowej NETRA.pl korzystając z ikony kalkulatora, a następnie opcji WPISZ ilość, WYBIERZ rodzaj zdobienia, UZUPEŁNIJ ilość kolorów oraz ZAPISZ swoje obliczenia korzystając z formatu PDF lub ELM (ikony znajdują się po prawej stronie w dolnej części ekranu). Wszystko zatwierdź ENTEREM.
POLECAMY.

15.09 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

30.09 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120