KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Kubki miedziane stalowe ultra lekkie aluminiowe próżniowe ze szkła z silikonowa objemką izolująca nieuważnych w niestandardowych kształtach dla odważnych

Kubek termiczny to praktyczny gadżet jego dodatkową zaleta jest funkcjonalność, która znakomicie sprawdza się w drodze do pracy, szkoły lub na spotkanie prywatne. Aby wybrać idealny dla siebie kubek firma NETRA Reklama na swojej stronie NETRA.pl zgromadziła bogaty asortyment tych produktów z podziałem na rodzaj materiały z jakiego jest wykonany dany model.
Zatem polecamy całą kategorię kubki termicznych, w tej kategorii występują KUBKI TERMICZNE METALOWE w dowolnym kształcie - bardzo nowoczesne w geometrycznej formie lub klasyczne z uchem i wieczkiem. Mamy kubeczki wykonane ze stali, miedzi i innych metali szlachetnych. Dodatkowo posiadają ścianki próżniowe. Izolacja próżniowa wykonana z miedzi bądź stali doskonale zapewnia utrzymanie ciepła płynom wewnątrz kubeczka. Nasze kubeczki występują z uchem, z obręczą próżniowe i plastikowe z zakrętka klik/klak, czyli mają nie kapiący system zamykania w wieczku, kolejne są z opaską silikonową i LOCK w wieczku ze słomką i sitkiem dodatkowo z wkładem chłodzącym lub na owoce i inne dodatki. Wybór jest bogaty. Zapraszamy szczególnie do samodzielnej kalkulacji ON-LINE to skorzystaniu z ikony KALKULATORA - kliknij, wybierz ilość - minimalna jest podana automatycznie, sprawdź możliwości zdobienia. Po tych wszystkich wyżej wymienionych operacjach masz możliwość zapisania swoich obliczeń w dwóch formatach: PDF oraz do edycji EML.

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120