KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Łakocie czekoladowe praliny owoce w karmelu gumy miętowe i inne cukierki kolorowe lizaki płaskie lub kulki ramki kolorowe na sztabki z czekolady mlecznej produkty wprost bajeczne

W kategorii SŁODYCZE znajdującej się produkty co do których większość z nas ma słabość. Jedni z tym walczą, a inni obdarowują prezentem firmowym w formie słodkiego upominku reklamowego.
Teraz najważniejsze pytanie: w której grupie jest WASZ dział marketingu?
Artykuły w tej podkategorii to niezbędne produktu dla poprawy humoru nie tylko jako okolicznościowy upominek firmowy, ale również słodkie podziękowanie za współpracę z kontrahentami.
Zatem zapraszamy do wykonania kalkulację bezpośrednio na naszej stronie przy produkcie, czyli wykonaj kalkulację ON-LINE. Kliknij w ikonę kalkulatora przy jakiejś słodkości i znajdziesz się w karcie tego towaru. Tam umieściliśmy pełne informacje dotyczące wymiarów, kolorów i opisu towaru. Ciekawe czy uda się nas zaskoczyć pytaniem o więcej szczegółów? (jak tak to czekamy na maile)
Przypominamy, że należy wybierać ilość jaka Cię interesuje (minimum produkcyjne jest podane automatycznie), potem z roletki opcję zdobienia (w przypadku niektórych słodyczy zdobienie jest już wliczone w cenę typu etykieta reklamowa na czekoladkach lub folia na lizakach), a następnie... PATRZ po prawej stronie na dole ekranu - to co zostało skalkulowane możesz zapisać w dwóch formatach jako EML (wiadomość mailowa) lub w formacie PDF z linkiem do tej konkretnej kalkulacji.
SŁODYCZE to produkty, które są wykonywane pod zamówienia (rzadko mamy stany magazynowe) ze względu na ich okres przydatności do spożycia. Zatem zapraszamy do zamówień z wyprzedzeniem czasowy.

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120