KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Gry towarzyskie sportowe skakanki jojo antystresy piłki gwizdki i kaczuszki

Ciekawa propozycja artykułów pod nadruk reklamowy w formie gier zespołowych logicznych układanek puzzli z recyklingu kartonu papieru i drewna a także lnu bawełny. Najciekawszy nośnik reklamy to produkt praktyczny sprawiający przyjemności i praktyczny. Dzięki tym cechom artykuł jest chętnie używany czyli służy jako świetna reklamo Twojej branży. Piłko plażowe to nie tylko produkt sezonowy, choć w naszym polskim klimacie niewątpliwie najbardziej pożądany właśnie latem. Dlaczego nie tylko na wakacje, bo wszystkie szkółki sportowe mogą promować swoją działalność i zapraszać milusińskich właśnie takim produktem ze swoim hasłem reklamowym i danymi teleadresowymi. Wszystkie eventy to nie tylko pikniki latem. Frisbee z logo marki i firmy będzie funkcjonować wśród kontrahentów nie tylko w wieku szkolnym. Zapewniamy, że przedstawiciele handlowi każdej branży też potrzebują ruchu na świeżym powietrzu przez cały rok. Z gadżetem w ręku lepiej i weselej spędza się wolny czas. Jak zamówisz jojo lub inna zabawkę z hasłem reklamowym klient o tobie będzie pamiętał nie tylko w trakcie pracy, ale i w wolnej chwili. A czas przy takim produkcie będzie pozytywnie kojarzony z branżą.
Aby ułatwić Państwu decyzję odnośnie gadżetu reklamowego na stronie NETRA.PL można wykonać kalkulację ON_LINE z indywidualnym nadrukiem.
Jak?
Oto krótka instrukcja:
A. Wybierz produkt
Szukaj to pole z ikoną LUPKI - wpisz słowo np. plecak lub wybierz produkt z tej kategorii.
B. Kliknij myszą w obrazek kalkulatora przy konkretnym produkcie.
Zostaniesz przekierowany do produktu, gdzie znajdują się szczegółowe informacje takie jak wymiary, kolory i opisu materiały dodatków ilości kieszenie. Po lewej stronie ekranu znajdują się informacje o dostępności produktów z podziałem na kolory.
C. Wpisz ilość jaką chcesz zamówić, wybierz opcję zdobienia (przy produkcie jest roletka wyboru).
D. Po prawej stronie na dole ekranu - to co zostało skalkulowane możesz zapisać w dwóch formatach jako EML (wiadomość mailowa) lub w formacie PDF z linkiem do tej konkretnej kalkulacji.
E. Przetestujesz?

18.27 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

3.83 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120