KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Czasomierze ścienne, biurkowe, pojemniki na biurko z zegarem

Hm... czym jest ZEGAR?
W oparciu do zjawiska naturalne ZEGAR to horologium faz księżyca :-0
W naszej kategorii ZEGARY ZEGARKI mamy ZEGARY z bardzo zaawansowanymi funkcjami krokomierzy, pulsometrów z bluetoothem bardzo spersonalizowany, dodatkowo policzy Ci kalorie i zmierzy puls i będzie monitorować Twoją codzienna aktywność lub uświadomi Ci jej brak?
Ogólnie mówiąc zegary to niezbędne w codziennym życiu czasomierze w formie ściennej, czyli podwieszane lub stojące idealne na biurku w domu i w pracy, a nawet w garażu. Szafki i półki pełne są drobnych bibelotów, więc można tą przestrzeń wypełnić zegarem z wyświetlaczem LED w klasycznej drewnianej obudowie. Kapitalne połączenie innowacyjności i tradycji. Taki gadżet do trafiony upominek firmowy, bo nie dość, że bardzo praktyczny i niezbędny do funkcjonowanie w środowisku firmowym i prywatnym to jeszcze podnosi prestiż firmy, która chce połączyć to co było z tym co jest i będzie. Zalecamy uzupełnić wiedzę o zapotrzebowanie na gadżet promocyjny wśród Waszych klientów. Nasze zegary zawsze są tykające lub z płynnym mechanizmem, który wolisz wybierz sam. Zegary ścienne mamy ze standardową tarczą lub według indywidualnego projektu. Masz klub sportowy, fitness to Twój konik? Zalecamy zegary z przyssawką pod prysznic i do łóżka. Czas biegnie nieubłaganie i dobrze jest się nie spóźniać. Zegary w tej kategorii na naszej stronie NETRA.pl są idealnym uzupełnieniem kampanii reklamowej, ważne, żeby były funkcjonalne, tradycyjne lub nowoczesne, czasem z wyświetlaczem LED, a czasem z klasyczna tarczą i wskazówkami.
Wybór modeli do Waszej kampanii promocyjnej jest duży. Zatem zalecamy wykonać kalkulację ON-LINE w celu potwierdzenia kosztów, terminu i miejsca zdobienie najbardziej odpowiadającemu modelowi do Państwa działań.
Ikona kalkulatora po kliknięciu przekierowuje do karty produktu ze szczegółową informacją o towarze. Jego wymiarach, kolorystyce i dostępności. Szczegóły sprawdźcie Państwo sami?

0.9 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

11.08 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120