KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Kuchenne ściereczki łapki z silikonem rękawice czapki szefa kuchni i oczywiście fartuchy dla dużych i tych mniejszych

Jedna z podstawowych kategorii produktów używanych w zaciszu kuchni domowej to fartuchy kuchenne. O nie tylko kuchni domowej, bo również całej branży gastronomicznej. W hotelach, hostelach i pensjonatach, a także stołówkach szkolnych i kolonijnych. Produkt reklamowy idealny dla każdej branży, nie tylko spożywczej. Fartuch jest używany w gastronomi, domowej kuchni, ale również w biurze. Wybierz model w oparciu o kolor jaki najbardziej pasuje dla Waszej firmy. Dodaj swoje logo, uwzględniając miejsce nadruku na przykład na piersi lub kieszenie albo po prostu na środku fartucha. I bądź świadomy tego, że jak obdarujesz swojego kontrahenta w formie upominku reklamowego to już masz idealny nośnik reklamy Twojej firmy, który będzie sprawnie funkcjonował w jego domowym środowisku. Fartuchy w naszej ofercie na stronie NETRA.pl różnią się nie tylko ceną, ale i formą, wymiarami, fasonem. Mamy klasyczne fasony typu UNISEX, ale również z podziałem na damskie i męskie oraz dziecięce. Kolorystyka, dodatki typu kieszonka lub skórzane elementy to dodatkowe elementy sprawiające, że zwykły fartuch kuchenny staje się ekskluzywnym gadżetem promocyjnym. Mamy fartuchy długie i krótkie. Kelnerskie unisex lub z podziałem na damskie i męskie - ale o tym już wspominaliśmy, tylko przypominamy. Dodatkowa mamy komplety wraz z łapkami kuchennymi i rękawicami w podstawowej wersji lub z dodatkiem silikonowych chroniącym dłonie przed gorącem garnków. Polecamy fartuchy solo lub w zestawie z narzędziami do grilla, czapkami schef/szefa kuchni oraz wszelkiego rodzaju zestawami do przypraw. Gotujesz czy nie fartuch powinieneś mieć. Aby precyzyjniej określić swój budżet na tego typu gadżet reklamowy polecamy sprawdzić wszystkie koszty związane ze znakowanie produktu w oparciu do ilość/nakład, który ma się stać Waszym gadżetem promocyjnym polecamy, skorzystać z kalkulacji ON_LINE na naszej stronie netra.pl. A jak to krótka instrukcja poniżej w treści:
A. Wybierz produkt który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom, pamiętaj o potrzebach użytkownika oraz funkcjonalności upominku reklamowego z brandingiem firmowym. Szukaj to pole z ikoną LUPKI - wpisz słowo np. plecak lub wybierz produkt z tej kategorii.
B. Kliknij myszą w obrazek kalkulatora przy konkretnym produkcie.
C. Zostaniesz przekierowany do produktu, gdzie znajdują się szczegółowe informacje takie jak wymiary, kolory i opisu materiały dodatków ilości kieszenie. Po lewej stronie ekranu znajdują się informacje o dostępności produktów z podziałem na kolory.
D. Wpisz ilość jaką chcesz zamówić, wybierz opcję zdobienia (przy produkcie jest roletka wyboru).
E. Po prawej stronie na dole ekranu - to co zostało skalkulowane możesz zapisać w dwóch formatach jako EML (wiadomość mailowa) lub w formacie PDF z linkiem do tej konkretnej kalkulacji.
Zapraszamy!
A projekty przygotowujemy GRATIS.

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120