ANTYSTRESY to zabawki rozładujące nagromadzone emocje
Kategoria antystres zawiera produkty ułatwiające relaks w sytuacji stresującej bez możliwości wyciągnięcia się na kanapie.
Jesteś w biurze, ktoś po raz kolejny rzucił Ci słuchawką?
Nie używaj wulgaryzmów na głos, bo nie możesz! Weź antystresa i pozgniataj ile dała fabryka! Ulży Ci...
Dla Twoja branży antystres to pożądany gadżet reklamowy.
W dzisiejszym pędzie ulżyj klientom dając im do ręki odstresowywach lub przynajmniej namiastkę relaksu.
Polecamy dodać logo firmowe i w sytuacjach nerwowych TWÓJ KLIENT na pewno zacznie kojarzyć firmę z czymś pozytywnym!
Różnorodne kształty w tej kategorii ANTYSTRESY na pewno będą pasować do każdej tematyki.
Mamy standardowe okrągłe antystresy w kształcie piłeczki w bogatej kolorystyce. Są tu też kształty zwierzaków dla rolnictwa, dla branży mleczarskiej polecamy krowy nie tylko w formie breloka.
Branża sportowa też może skorzystać z antystresów w kształcie piłki nożnej, piłki do siatkówki, piłki do kosza.
Budowlanka też ma swoje kształty typu kaski bezpieczeństwa w kolorze żółtym lub białym.
"Hasztag" # też jest jako antystres - zachęcamy branżę dziennikarską - wszystkie uniwersytety, zapracowanych informatyków (szczególne pozdrowienia dla naszej ekipy).
Antystesy w firmie NETRA Reklama dostępne także w ksztacie serca, kropelki wody i kropli krwi, w kształcie lekarza i pielęgniarki.
Polecamy również pasujące do różnej tematyki wesołe buźki emotikony.
... sprawdźcie klikając w ikonę KALKULATORA przy produkcie.






