KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Produkty z szybką realizacją, możliwością zdobienia na wczoraj ale zalecamy standardowy termin, bo pośpiech to zły doradca

W kategorii ♪ EXPRESS mamy wybrane produktu z możliwością wykonania nadruk poza kolejnością, czyli szybciej niż standardowe terminy.
W przypadku skorzystania z opcji realizacji ♪ EXPRESS wykonaj kalkulację ON-LINE. Najpierw wybierz produkt - szukają w polu z ikoną LUPKA lub w tej kategorii. Kliknij w ikonę kalkulatora przy konkretnym produkcie wówczas zostaniesz przekierowany do karty tego towaru. Tam znajdują się pełne informacje dotyczące wymiarów, kolorów i opisu towaru. Po lewej stronie ekranu jest informacja o aktualnych stanach magazynowych z podziałem na kolor produktu.
Wybierz ilość jaka Cię interesuje, potem z roletki opcję zdobienia, a następnie... PATRZ po prawej stronie na dole ekranu - to co zostało skalkulowane możesz zapisać w dwóch formatach jako EML (wiadomość mailowa) lub w formacie PDF z linkiem do tej konkretnej kalkulacji.
W przypadku realizacji ze zdobieniem proszę o przesłanie materiałów, które mają być naniesione na produkt w wersji wektorowej, zapisane w *.cdr lub *.eps lub *.pdf (pracujemy w programie CorelDraw X4) w celu przygotowania poglądowego projektu do akceptacji. Termin do potwierdzenia przy złożeniu zamówienia. Informuję, że terminy realizacji ustalane są na bieżąco.
WAŻNE: W przypadku realizacji na EXPRESS realizujemy na podstawie:
akceptacji oferty wg dostępności towaru
akceptacji projektu
odesłania akceptacja w mailu w/w do g. 10 danego dnia
wysyłka 3-5-7 dni roboczych (wszystko zależy od produktu)

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120