KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Porcelanowe filiżanki, kubki, zestawy.

CERAMIKA Reklamowa - PORCELANA
to produkty ceramiczne, używane każdego dnia w pracy, w domu czy w szkole dodatkowo z nadrukiem reklamowym według indywidualnego projektu.
Produkty z grupy ceramiki reklamowej są używane biurze, domu i oczywiście w restauracjach, czyli możemy powiedzieć, że CERAMIKA Reklamowa to najpopularniejszym gadżetem upominkowym, ze względu na swoją niewątpliwą użytkowość.
Otóż te produkty łączą ze sobą kilka bardzo istotnych funkcji. Z konieczności cieszą się niezmierną popularnością i swą rewelacyjnym nośnikiem Twojej reklamy, hasła marketingowego lub po prostu danych teleadresowych.
Każdy z nas ma inne potrzeby pod względem formy koloru i treści.
Jeden używa mega wielkiego kubka inny zaś subtelnej filiżanki. Niektórzy potrzebują mieć zawsze ciepły napój pod ręką i to tego najlepszy jest kubek termiczny. Krótko mówiąc kubek to produkt codziennego użytku, wystarczy dodać do tego Twoje logo lub hasło reklamowe i klasyczny kubek z naszej szafki kuchennej staje się pożądanym upominkiem reklamowym, które jest doskonałym narzędziem wykorzystywanym w relacjach z klientem. Po darowując swój kubek reklamujący Twoją firmę w sposób naturalny budujesz pozytywne skojarzenia z marką. Taki upominek firmowy to w relacji z klientem jeden z elementów układanki w budowaniu lojalności ze swoim klientem. Ceramika z nadrukiem staje się elementem promocji marki oraz wzmacnia znajomość.

Jeżeli kubek, filiżankę bądź szklankę opatrzysz swoim znakiem graficznym i przekażesz go klientowi, możesz być pewien, że będziesz pozytywnie kojarzony, a Twoje logo stanie się miłym "dzień dobry" każdego dnia. Po części otaczający nas świat odbieramy za pomocą zmysłów, a ceramika reklamowa z logo marki umożliwi to, aby klient zapamiętał i pozytywnie kojarzył wszystko co jest związane z Twoją branżą.

Aby wykorzystać CERAMIKĘ Reklamową jako jeden z elementów Twoich działań marketingowych, w którym drzemie olbrzymi potencjał wizerunkowy powinieneś wiedzieć jaki model najbardziej pasuje do Twojej firmy.
Czy kubek z nadrukiem będzie doskonale komponował się z Twoją branżą i trafnie oddziaływał na świadomość marki konsumentów? Kubek z nadrukiem jest użytkowym produktem niezbędnym w codziennym życiu bez względu na to czy znajduje się w biurze, pracy, restauracji czy domu. Wszyscy z niego korzystamy. Zatem ceramika reklamowa z nadrukiem jest jednym z wielu idealnych produktów upominkowym w działaniach marketingowych. Obdarowany klient będzie używał go przez dłuższy czas, a Twoja reklama stanie się użytkowym dopełnienie dnia.

Na naszej stronie internetowej NETRA.pl masz możliwość wybrać model, który najbardziej odpowiada założenia kampanii marketingowej i grupie docelowej odbiorców. Jeżeli wybór nie okazał się łatwy, zgłoś się do nas mailem lub telefonicznie, a handlowcy firmy NETRA.pl pomogą Ci. Napisz nam czy jedziesz na targi, czy to jest konferencja albo masz ważny jubileusz. Określ nam swój budżet to pomoże w wyborze produktu z odpowiedniej półki cenowej. Docelowa ilość jaką potrzebujesz pozwoli handlowcom przygotować ofertę dla danego przedziału ilościowego.
Jeżeli mamy już odpowiedni model spełniający Twoje potrzeby pod względem kolorystyki oraz fasonu kubka, filiżanki czy kufla u nas na stronie NETRA.pl możesz przygotować kalkulację ON-LINE w celu weryfikacji kosztów pod względem ilości koloru nadruku wybranego modelu i co najistotniejsze pod względem obszarem zdobienia, Dostępność na magazynie na dzień dzisiejszy tylko u nasz on-line. Oraz co najważniejsze nasz łatwy w obsłudze kalkulator cen on-line umożliwia wycenę produktów bezpośrednio na naszej stronie wraz z możliwością zapisania obliczeń w dwóch formatach PDF oraz do edycji w EMLu.

Zapraszamy do sprawdzenia kosztów gadżetu reklamowego wraz z indywidualnym nadrukiem.

Zebraliśmy w ofercie sprawdzone artykuły producentów ceramiki reklamowej z importu dalekowschodniego oraz z naszej rodzimej produkcji europejskiej. Mamy bardzo duży wybór kubków porcelanowych, ceramicznych i z porcelitu. Piękne filiżanki oraz funkcjonalne szklanki z podwójnym dnem lub na piwo, a także standardowe kufle o różnych pojemnościach. Duża oferta ceramiki reklamowej z nadrukiem w ustalonych terminach realizacji dostaw.
Przedstawiamy kompletną ofertę z dokładnym i przejrzystym opisem. Przy każdym kubku, filiżance czy szklance lub kuflu podajemy wysokość, szerokość oraz pojemność w mililitrach. Przy każdym produkcie są szczegóły dotyczące tak istotnych informacji jak krótki, nierzadko poetycki opis, wymiary, materiał, dostępna kolorystyka oraz najważniejsze stany magazynowe aktualizowane kilka razy w ciągu dnia.
Na wszystkich produktach ceramicznych, szklanych i porcelanowych wykonujemy nadruk w kilku technikach. Podczas przygotowania produkcji wybieramy technikę znakowania, od druku bezpośredniego, poprzez druk transferowy lub sublimacyjny, a skończywszy na kalce ceramicznej. Wszystkie te metody w końcowym procesie produkcji są wypalanej w wysokich temperaturach w piecach ceramicznych. Dzięki czemu produkty ceramiczne z naszej oferty można myć w zmywarkach mechanicznych to nadruk jest odporny. Rodzaj metody nadruku zależy od modelu ceramiki, ilości kolorów w projekcie oraz obszaru zadruku

Podsumowując: Twoja kampania reklamowy była nie tylko widoczna w momencie samej akcji promocyjnej, wybierz opcję kampanii reklamowej swojej firmy poprzez kubki reklamowe z logo firmowym.
A jak się przekonasz, że taka promocja jest bardzo pozytywnie odbierana przez Twoich klientów, wróć do nas i rozważ rozszerzenie jej o kolejne modele, może filiżanki, albo kubek barwiony hydrocolorem. Taki kubek będzie tylko u Ciebie. Z nami go stworzysz i na pewno wrócisz, bo ceramika reklamowa z nadrukiem to pozytywny akcent na "dzień dobry".

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120