KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Taśmy miernicze długie i krótsze papierowe metalowe i zwijane z klipsem brelokiem ledem transparentne zawsze z odpowiednią ze skalą

Kategoria MIARKI METRÓWKI to klasyczny zbiór produktów promocyjnych typu taśmy miernicze długie i krótsze ze skalą od 1 metra lub 5 metrów. Wykonane z papieru kredowanego lub metalowe. Z możliwością zwijanie w zależności od obudowy produktu oraz jego funkcji. Są modele z klipsem lub jako brelok z łańcuszkiem, karabińczykiem i kółeczkiem metalowym z możliwością zamocowania do pęku Twoich kluczy. Maja dodatkowa funkcję świecenia z diodą led. Są w transparentnej obudowie lub wykonane z jednokolorowego tworzywa typu ABS, ale też w metalowej, aluminiowej bądź stalowej obudowie. Lekkie i masywniejsze. Z magnesem i bez. Zawsze z odpowiednią ze skalą centymetrową calową.
Wybierz model, użyj myszki i kliknij w obrazek kalkulatora. Wpisz ilość jaką chciałbyś zamówić, wybierz miejsce nadruku wraz z ilością kolorów. Teraz ENTER i masz podany koszt całkowity Twojego zamówienia. Zapisz - guziki na dole ekranu po prawej stronie. Wtedy nic Ci nie ucieknie, a gadżet reklamowy wybierzesz sam sprawdzając koszty. Zapraszamy.

0.4 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

3.51 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

3.87 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

6.84 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120