KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń
POZNAJ OFERTĘ
ZAPYTAJ CO PROPONUJEMY
Wybierz produkt
WYCENA

Oferta zawiera wszystkie koszty związane z wykonaniem zlecenia oraz informację o przybliżonym terminie realizacji.

PROJEKT GRAFICZNY

Dla większości artykułów projekt graficzny wykonujemy GRATIS.
W celu przygotowania projektu do akceptacji, prosimy o przesłanie materiałów – najlepiej w wersji wektorowej (pracujemy w programie CorelDrawX4 - pliki w formacie .cdr, .eps lub .pdf)

FORMULARZ ZAMÓWIENIA

Przygotowywany przez handlowca formularz zamówienia przesyłamy do Klienta, do akceptacji.
Dokument formularza w formacie PDF zawiera szczegóły realizacji zamówienia. Informację o towarze, usługach dodatkowych i kosztach transportu.
Projekty graficzne znakowania mogą być w treści formularza lub zostają przesłane do akceptacji w osobnej korespondencji.

AKCEPTACJA

Do realizacji przystępujemy po odesłaniu podpisanego formularza zamówienia lub po otrzymaniu od Klienta pisemnej akceptacji warunków zamówienia przedstawionych na formularzu. Projekty graficzne również wymagają akceptacji w treści formularza albo w osobnej korespondencji.

POTWIERDZENIE REALIZACJI

Dział handlowy potwierdza realizację zamówienia na warunkach zawartych w formularzu oraz informuje o terminie realizacji jaki został zaplanowany w harmonogramie produkcji.

PRODUKCJA

W zależności od wyboru produktu oraz techniki znakowania termin realizacji to ok. 5-14 dni roboczych.

TOWAR GOTOWY

Po wykonaniu zlecenia towar przygotowany do wysyłki oczekuje na rozliczenie zamówienia. W celu potwierdzenia jakości istnieje możliwość dostarczenia próbki towaru wraz z fakturą.

PŁATNOŚĆ

Płatność dokonywana jest na podstawie faktury proforma po wykonaniu usługi, ale przed wysyłką gotowego towaru. Możliwy jest odbiór własnym transportem. Towar zostanie wydany po uregulowaniu faktury.

DOSTAWA TOWARU

Wysyłka odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS. Po nadaniu paczki klient jest informowany o wysyłce numerem listu przewozowego.

KOSZT TRANSPORTU

Zamówienie o wartości do 3000 zł netto:
- paczka do 30 kg – 15 zł
- paleta EURO 120x80 cm - od 150 zł
- paczka z ceramiką lub szkłem: 1-2 paczki (<30kg) 35zł; 3 paczki (<50kg) 60zł; 8 paczek (<100kg) 90zł; 9-14 paczek (<200kg) 120zł; 15 paczek (<500kg) 150zł;
Zamówienie o wartości powyżej 3000 zł netto:
- dostawa na koszt firmy NETRA Reklama w 1 miejsce w kraju

Koszt dostawy towaru obliczony na stronie kalkulacji produktu dotyczy przybliżonych gabarytów przesyłki. W szczególnych przypadkach sposób pakowania, ilość paczek, czy nawet rodzaj przesyłki, może się różnić. Potwierdzone przez handlowca koszty transportu są wiążące – niezależnie od ilości paczek w transporcie.

REKLAMACJE

Prowadzimy wewnętrzną kontrolę jakości towaru po wykonaniu każdego zamówienia.
W przypadku jakichkolwiek reklamacji rozpatrujemy je niezwłocznie.
W odpowiedzi na zgłoszenie, przedstawiamy propozycję rozwiązania sprawy, mając na uwadze potrzeby klienta oraz wymagane terminy.

POTWIERDZENIE ZADOWOLENIA KLIENTA

Po zakończeniu realizacji z radością przyjmiemy od Państwa referencje.